Pályaválasztás: iskola – egyetem – munka

Pályaválasztás: iskola – egyetem – munka” tengely:
Elképzelésünk szerint értékes előismereteket szeretnénk nyújtani a pályaválasztási döntés előtt álló középiskolás korú törekvő fiataloknak, ill. a tanáraiknak. A már pályát választott főiskolai és egyetemi hallgatóknak a tanulmányokat végig kísérően segítséget szeretnénk nyújtani a tantárgyak hatékonyabb elsajátításához, sikeres TDK dolgozatok megírásához, érdekes önálló labor és szakdolgozat feladatokhoz. Ezzel párhuzamosan hasonló segítséget szeretnénk adni a hallgatók tanárainak is. A diplomaosztással a szolgáltatásaink nem érnek véget. A tervezett elektronikus almanach gazdag referenciális információ tárház induló, ill. már előrehaladt kutatásokhoz, emellett gazdag tára a mesterséges intelligencia praktikumának, szakképzés szintjén ezzel a témával találkozó, tanulni és fejlődni vágyó fejlesztő szakembereknek. Ez utóbbi még a kutatástámogatásnál is fontosabb.